Teen interview

16. srpna 2010 v 16:29 | Alyssa |  Ubdates -
details-kristen.blog.cz
Tak a je tu trošku starší promě nový rozhovor s kristen celý jsem si ho četla a kristen má skvělé odpovědi doufám že si článek taky přečtete:) Rozhovor v celém článku

Jaký máš pocit z obrovského úspěchu Twilight ságy?
 Kristen: Jsem šťastná, že jsem toho byla součástí. Když jsem četla scénář, už tehdy jsem cítila, že se z toho stane něco skvělé.


Změnil se ti život odkdy hraješ Bellu?
 Kristen: Pozměněno a dost! Dostávám příliš množství pozornosti. V jednom kuse mě pronásledují paparazzi, vymýšlejí se o mně klepy. Je to komplikované a mám z toho stres, ale má to i světlou stránku, seznámila jsem se se skvělými lidmi a navštívila jsem místa, o kterých jsem ani nesnívala.


 Mnoho mladých dívek podrobně sleduje tvou kariéru. Myslíš, že si jejich vzorem?
 Kristen: Ne, a ani nechci být. Každý člověk má svou vlastní podstatu a svůj vlastní příběh. Bylo by nudné, kdyby byl každý stejný, jen měl jinou tvář. Dala bych jim radu, aby zůstali sami sebou a aby bojovaly za zachování si svého vlastního já.

 Co bylo nejlepší na hraní Belly?

 Kristen: Dalo mi to sebedůvěru. Jsme si podobné. Je mladá, chce objevit svět, a dospívá s každou věcí, která se jí stane. Je statečná, protože přijímá důsledky toho, co dělá. Mnoho věcí, které se stanou v příběhu je kvůli ní. Takže si myslím, že jsem se od ní něco naučila, protože teď jsem si už víc jistější v mých volbách a činech.

 A co byla nejtěžší část?
 Kristen: Vlastně nic. Bella je prostě ve svých pocitech velmi intenzivní. Bylo těžké natáčet všechny ty scény s Edward a Bella, protože Bella cítí, že jsou spolu jeden celek, je od něj závislá. Když jsem točila New Moon a Edward ji tam opustí, cítila jsem se zvláštně. Měla jsem pocit, jako bych jí byla blíž. Cítila jsem ji pod kůží.

 Jak byste popsala lásku?
 Kristen: Je to ten nejmocnější pocit ve vesmíru. Pomáhá nám zůstat silnými a pohybovat se vpřed.

 Byla jsi někdy tak šíleně zamilovaná jako Bella?
 Kristen: Ano. Byl to úžasný zážitek. Lásce se ráda oddávat, podobně jako ona.

 Musela sis někdy vybrat mezi dvěma chlapci?
 Kristen: Samotná myšlenka, že pro vás existuje pouze jeden chlapec, je hrozná. Je to jako hledat jedinou duši z toho milionu na celém světě. Pokud by to byla pravda, nikdy bychom nenašli lásku. Myslím si, že by si měli vždy dát šanci poznat nové lidi, zažít nové pocity.

 Jak byste popsala sama sebe?
 Kristen: Rada vyjadřuji své pocity, myšlenky a činy. Někdy jsem při rozhodování impulzivní. Jsem citlivá. Mám ráda, když mám kamarádky, s nimiž se mohu popovídat.

 Co máš na herectví nejraději?
 Kristen: Hraju od dětství, je pro mě výsadou učit se od každé postavy, kterou jsem hrála.


A nakonec, máš odkaz pro naše čtenáře v Mexiku?
 Kristen: Děkuji za podporu, a jen následujte své srdce, mějte odvahu následovat své cíle.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama