Robsten vs Taylor Lautner

17. srpna 2010 v 16:13 | Alyssa |  Magazines
Objevila jsem jeden článek o Robsten je to potvrzení o jejich vztahu ale je to spíš bulvární článek takže to neni jisté jestli doopravdy Rob a krosten jsou spolu jinak v celém článku je ataky spekulace o Taylorovi Lautnerovi přeji příjemné čtení :)

Za několik měsíců Twi-postavi napadlo, jestli Robert Pattinson a Kristen Stewart  jsou pár - a teď můžeme konečně potvrdit, že jsou! Hvězdy "Twilight", jsou tak vášnivá, kteří jse rozhodly vzít svůj vztah na novou úroveň a pohybovaly se vedle sebe častějc. Podle x17,  si pár pronajal byt v Bel Air, Los Angeles.
c.č.níže


Zatímco Rob a Kristen jsou v sedmém nebi -Tak Taylor Lautner  se zdá, že bojuje s rozhodnutím o  jeho životě. Minulý týden byl odhalen že se ochomítá kolem  Seleny Gomez, ale zdá se, že nezapomíná ani Taylor Swift ...
. Lauter posílá květiny a šperky Taylor ... a mnoho dopisu a psaníček. "Taylor Lautner byl nedávno spojován s jeho přítelkyní Sarah Hicks z vysoké školy, ale přátelé říkají, že jsou jen kamardi kteří jsi rádi vyjdou ven  "Sarah neví, že ona je jen kamufláž pro zlomené srdce Taylor Swift."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama