Rob & Kristen letět domů - s Paparazzi na palubě

18. srpna 2010 v 21:36 | Alyssa |  Candis
details-kristen.blog.cz
Po návštěvě jeho přítelkyně Kristen Stewart v Montrealu minulý týden, Robert Pattinson nastoupil do letadla včera s naší oblíbenou dívkou a šli zpátky do LA, ale nebyli sami ...

Paparazzi-hander měl dovoleno letět ve stejném letadle, který doufá že bude mít těch fotek "zlatý důl" na palubě, ale aniž by byl zrnitý. tento paparazzi muže o robsten prodávat hodně informací, ale neměl by prodávat tímto způsobem.

Takže některé z fotografií ukázal pár setkávají Stew K. ukazuje prstem na paparzzi. Které, mimochodem, křičeli na ně, aby "změnila svou práci" .

Samozřejmě, že sláva hra je součástí života herce, ale vážně? Stand paparazzi je tak invazivní? Nechceme vinit R & K pro pobyt ve špatné náladě po této cestě! Ale zpět k zábavnější části.

c.č níže :) kopírovat se zdrojem!Jak jsme řekli, že výlet byl super krátký a sladký. Stewart bude tvrdě trénovat jako obvykle až do konce Na cestě (a slyšíme, že je to stále skvělé).
Pár má plno práce v Kanadě s Kristen na scéně téměř každý den pracovat (a Rob navštívil ve většině těchto dnech). Ale oni stále ještě čas na zábavu nemají, , zábava večeře s přáteli a co-hvězdy Stewart a samozřejmě nějaké zasedání ukotvení. A teď, co se stane?

R & K jasně změnila svůj postoj k "nám nedávají zatraceně víc" a my jsme rádi! Mezi některé z pověstí a nepravdivých témat (stejně jako, řekněme, Ted Casablancas falešný vysílání na vývěskách v Twilight), někteří dokonce říkají Robsten nechá ma chvilku karieru být a začne se zaměřovat na vztah.

Pro nás to bude víc vášnivý podle Robsten bychom je měli nenávidět, že se tak stalo, ale dobrá věc je, že to není pravda. Výraz "pracovní velmi, velmi zábavné 'byl vynalezen z nějakého důvodu! A ty pověsti, že Rob byl rušivé Kristen navštívit ji tam, je pošetilé.

"Rob kariéra podporuje ta holka na 100 procent," uvedl zdroj blízký páru. A můžeme zajistit, že naopak je také pravda. Takže zatímco pár pokračuje v práci na dalších projektech Než se výroba filmu Breaking Dawn, která začíná v listopadu, můžete se vsadit, že stále máme mnoho setkání, aby sem přišel v LA (i když musí být více private teď, předpokládáme).

My jen doufáme, že oni používají jiný úkryt Kromě toho láska hnízdo, které někdy sdílejí v Bel Air, protože stále více dřeně a fanoušci byli objevuje tam, kde je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama