InStyle (Německo) Rozhovor s Kristen Stewart

29. července 2010 v 14:14 | Alyssa |  Magazines
Kristen Stewart nosí džíny, černé a bílé košili, a na druhou dvojici Ray Ban sluneční brýle ve vlasech, když přijde na pohovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Střelba Eclipse, který je v kinech od 15. července, měla na sobě hnědé kontakty, ale v reálném životě jejích zelených očích jiskru v odpoledním slunci, které svítí přes okno apartmá na 12. patře. Pohlédneme-li ovšem hluboko v Kristen Stewartové očí, je velmi vzácná, protože její oči jsou většinou zaměřeny na podlahu nebo ruce. Herečka, která hraje roztoužená Bella se těší zmatek kolem sebe, která není tolik. V našem rozhovoru říká proč. celý rozhovor níže

Kristen Stewart nosí džíny, černé a bílé košili, a na druhou dvojici Ray Ban sluneční brýle ve vlasech, když přijde na pohovor v hotelu Four Seasons v Beverly Hills. Střelba Eclipse, který je v kinech od 15. července, měla na sobě hnědé kontakty, ale v reálném životě jejích zelených očích jiskru v odpoledním slunci, které svítí přes okno apartmá na 12. patře. Pohlédneme-li ovšem hluboko v Kristen Stewartové očí, je velmi vzácná, protože její oči jsou většinou zaměřeny na podlahu nebo ruce. Herečka, která hraje roztoužená Bella se těší zmatek kolem sebe, která není tolik. V našem rozhovoru říká proč. Má sláva tě?
Já jsem ještě nejsou obeznámeni s tím, že v centru pozornosti. Ječících fanoušků mě znervózňují. Mohl bych přenést, že pozornost. Jsem velmi, velmi plachý od přírody.

Máte vykopat sami v hotelu, protože fanoušci obléhání budovy?
Ne, to není tak šílené. Čtu hodně příběhů o mně. Pokud by všechny byly pravdivé bych hrozný život (směje se).

Někteří fanoušci se zlobí, protože jste byli critizing "Twilight-hysterie" na Internetu.
Nechápu, proč lidé tráví svůj čas na fórech nebo Facebook a ani post něco smysluplného. Pro mě jsou důležitější věci než trávit hodiny na počítači. Rád četl knihu, poslouchat Led Zepelin, U2, hrát na kytaru nebo sledovat hru. A místo toho, chatování, koho potkám, moji přátelé osobně.

Jako je Robert Pattinson?
Jako takový.

Proč si stále tak tajemství z vašeho vztahu?
Nechci, aby tajemství z toho. I just don't mluvit o určité předměty, protože většina z toho je vykládáno špatně.

Myslíte si přečíst články o sobě?
Ano, většina z toho je zábavné. A musím vědět, co zločin jsem spáchán proto, že je zaručeno, že budu požádán o tom v příštím rozhovoru (směje se).

Co si myslíte o srovnání se chystáte být nový Angelina Jolie?
Kdo přijde s tím? Ale já si nestěžují. Ona je skvělá herečka a vypadá krásně.

Jste vzorem pro mnoho dívek. Také módní. Líbí se vám?
Nejsem expert. Mám vlastní styl. I koupit vinobraní a opotřebení starých hadr a funky t-košile. Jen jsem nosit věci, které mám opravdu rád. To je důvod, proč se mi nelíbí stylisty. Chci být jako autentické, jak je to možné a je mi jedno, o štítky na t-košile.

Byli jste vybrána jako jedna ze 100 nejvlivnějších lidí na světě. Jak byste si ji?
Pokud nikdo píše, že jsem jeden z 100 nejhorších lidí mi to jedno. Pozitivní věc je, že jsem nyní více vnímáno jako herečka. Mám lepší nabídky pro roli a můžete vybrat místo aby všem.

Bojíš se, že sklouzne zpět, kdy Twilight Saga-je konec?
Všechny subjekty mají tento problém, když oni hráli roli po delší dobu. Tam jsou dvě místa. Na jedné straně je to obrovský kompliment, že jsem si při fanoušek Twilight vždy vidí Bella ve mně. Na druhé straně je to, že jsem se různých projektů, za soumraku stejně.

Pro někoho, kdo vypadl ze školy jste do jisté míry úspěšná. Proč jste odešel ze školy?
Vzhledem k herectví jsem neměl čas na to ještě. Od 8. třídy jsem měl na soukromý učitel. Ale já jsem neměla ujít školy po dobu jedné vteřiny. Bylo to hrozné a já jsem nenáviděl taky sedět ve třídě. Vždycky jsem byl vzpurný a potřeboval mou svobodu. Byl jsem opravdu ulevilo, když jsem mohl studovat doma. Studium byla legrace. Zajímám se o spoustu věcí, například psaní. Ale škola nikdy nebylo to pravé místo pro mě.

Co byste poradit mladým lidem, kteří mají zájem o herectví?
Pokud to je to, co opravdu chcete, musíte to zkusit. V opačném případě byste litovat a že by bylo smutné.

Pokud byste se neměl stát se herečkou. Co byste dělali dnes?
Psaní skriptů. Pokud to nebude fungovat, že jsem mohl představit pracovat jako majetek pána, taky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama